Hakkımızda

Tarihçemiz


1950 ‘li yıllarda tarım ve hayvancılık ile Anadolu ‘da başlayan ticaret hayatımız ilerleyen yıllarda İstanbul ‘da farklı alanlarda orta ölçekli işletmelerde devam etmiştir. 1990 ‘lı yıllarda Tekirdağ Çerkezköy ‘de ilk olarak hazır beton sektörüne Atılım Beton olarak giriş yapmamızla birlikte yıllar içerisinde Trakya bölgesinde 6 farklı noktada hazır beton tesisi kurduk. Aynı zamanda Danış Beton ve Anıl Beton olarak İstanbul pazarında yerimizi aldık. Danış Madencilik ve Traktaş Madencilik ‘i taş ocaklarımızı kurarak hem kendi hammaddemizi hem sektörün ihtiyacını karşılar olduk.
Bu yatırımların ardından Danış Makine, Danış Nakliyat ve Danış Lastik şirketlerimiz ile sektörlerde öncü olarak memleketimize istihdam sağladık.
Yakın dönemde Pascal Yapı Kimyasalları ve Efe Akaryakıt şirketlerimizi kurarak kimyasal ve akaryakıt sektörüne giriş yaptık.
Gayrimenkul ve inşaat alanında da yıllar içerisinde birçok proje ve yatırım gerçekleştirdik ve son olarak Çorlu Trend Arena Alışveriş Merkezi ile yatırımlarımızı taçlandırarak Çorlu ‘ya bir alışveriş merkezi kazandırdık.
Danış Grup birçok sektörde öncü olmayı hedeflemekte, güven ve kalite odaklı olmayı görev kabul etmektedir.  

1950 ‘den bugüne …

Nesİller boyu aktardığımız çalışma sevdamız her daİm devam edecektİr …

Danış Grup

Danış Grup © Her Hakkı Saklıdır. | Made by Dijitalita